10.15 - 10.25
|
NORGES FISKARLAG Kjell Ingebrigtsen, styreleder Otto Gregussen, generalsekretær
|
10.25 - 10.45
|
Spørsmålsrunde Spørsmålsrunde
|
10.50 - 10.54
|
NORGES KYSTFISKARLAG Arne Pedersen, leder
|
10.54 - 10.58
|
FISKEBÅT Jonny Berfjord, styreleder Jan Ivar Maråk, ass. direktør
|
10.58 - 11.02
|
PELAGISK FORENING Mariann Frantsen, daglig leder Arve Myklebust, styrmann
|
11.02 - 11.06
|
NERGÅRD AS Tommy Torvanger, konsernsjef
|
11.06 - 11.10
|
NORDLAND FYLKES FISKARLAG Kjell Bjørnar Bakken, nestleder
|
11.10 - 11.14
|
FISKARLAGET NORD Jon-Erik Henriksen, daglig leder Roger Hansen, styreleder
|
11.14 - 11.34
|
Felles spørsmålsrunde
|
11.34 - 11.49
|
Pause
|
11.49 - 11.59
|
SJØMAT NORGE Sverre Johansen, direktør Arne Karlsen, styremedlem
|
11.59 - 12.03
|
SJØMATBEDRIFTENE Robert Eriksson, adm. dir.
|
12.03 - 12.07
|
LO NORGE OG NORSK SJØMANNSFORBUND Terje Olsson, LO-sekretær Ann Jorunn Olsen, forbundssekretær Grethe Fossli, spesialrådgiver
|
12.07 - 12.11
|
FISKEKJØPERNES FORENING Steinar Eliassen, styreleder Jonas Walsøe, styremedlem
|
12.11 - 12.15
|
NORSK NÆRINGS- OG NYTELSESMIDDELARBEIDERFORBUND Ann-Solveig Sørensen, forbundssekretær Lars Iver Wiig, rådgiver
|
12.15 - 12.19
|
INDUSTRI ENERGI Arild Theimann, spesialrådgiver Arne Myklebust, tillitsvalgt Pelagia Egersund sildoljefabrikk
|
12.19 - 12.39
|
Felles spørsmålsrunde
|
12.44 - 12.48
|
SAMETINGETS NÆRINGS- OG KULTURKOMITÉ Sandra Eira Mathis Nilsen Eira
|
12.48 - 12.52
|
EGGA UTVIKLING FOR VESTERÅLEN REGIONRÅD OG LOFOTRÅDET Siv Dagny Aasvik, prosjektleder
|
12.52 - 12.56
|
ØST-FINNMARK OG VEST-FINNMARK REGIONRÅD Ronald Wærnes, ordfører Båtsfjord kommune.
|
12.56 - 13.00
|
NORDKAPP KOMMUNE Tor Mikkola, varaordfører
|
13.00 - 13.15
|
Felles spørsmålsrunde
|
13.15 - 13.30
|
Pause
|
13.30 - 13.34
|
KYSTENS TANKESMIE AS Torbjørn Trondsen, professor, dr. scient.
|
13.34 - 13.38
|
NATUR OG UNGDOM Jørgen Næss Karlsen, nestleder Therese Hugstmyr Woie, daglig leder
|
13.38 - 13.42
|
GJENREIS KYSTNORGE Lars Kufaas, jurist
|
13.42 - 13.46
|
FORFINNMARK Randi Karlstrøm, leder
|
13.46 - 13.50
|
SAMETINGET Silje Karine Muotka, sametingsråd Inge Arne Eriksen, seniorrådgiver
|
13.50 - 14.05
|
Felles spørsmålsrunde
|