Forbruker- og administrasjonskomiteen

Komitémedlemmer

Komitémedlemmer
Verv Namn Parti Periode
Leder Willoch, Ingrid I. H 23.10.1989-08.11.1990
Medlem Vereide, Oddlaug KrF 23.10.1989-03.11.1990
Medlem Sørmo, Karl Per FrP 11.01.1991-30.09.1993
Medlem Sætre, Magnar A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Solberg, Erna H 08.11.1990-30.09.1993
Medlem Sanner, Jan Tore H 23.10.1989-03.11.1990
Medlem Rotnes, Marit A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Nyberget, Terje FrP 23.10.1989-11.01.1991
Sekretær Maribo, Steinar FrP 05.11.1992-30.09.1993
Nestleder Lunde, Kjellbjørg SV 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Lian, Karin A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Høegh, Annelise H 08.11.1990-21.11.1990
Leder Høegh, Annelise H 21.11.1990-30.09.1993
Sekretær Fåne, Jan Erik FrP 23.10.1989-05.11.1992
Medlem Brustad, Sylvia A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Bjartveit, Eleonore KrF 08.11.1990-30.09.1993