Landbrukskomiteen

Komitémedlemmer

Komitémedlemmer
Verv Namn Parti Periode
Leder Spilde, Arne Alsåker H 23.10.1989-30.09.1993
Nestleder Verdal, Sigurd A 08.11.1990-30.09.1993
Nestleder Øyangen, Gunhild Elise A 23.10.1989-03.11.1990
Sekretær Berge, Syver Sp 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Dag, Inger SV 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Hillgaar, Oscar D. FrP 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Iversen, Åsa Solberg A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Mørk-Eidem, Bjarne A 23.10.1989-16.10.1990
Medlem Ramsrud, Peder I. FrP 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Ravnåsen, Sigbjørn KrF 23.10.1989-03.11.1990
Medlem Skogholt, Einar Olav A 16.10.1990-30.09.1993
Medlem Sollie, Solveig KrF 08.11.1990-30.09.1993
Medlem Staldvik, Inge A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Weberg, Dag C. H 23.10.1989-30.09.1993