Fasteraune, Bengt

Fasteraune, Bengt (1964-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Oppland 2017-2021
Medlem
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 18 dagar

Gå til biletgalleri

Fasteraune, Bengt møter som representant for Odnes, Ivar som har gått bort.

Biografi

Personalia

  • Fødd 03.06.1964

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 1 for Oppland, 2017 - 2021, Sp.

Vararepresentasjonar

  • Rykte opp som representant 05.10.2018 etter Ivar Odnes’ død.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 18.10.2018 - 30.09.2021