Gulati, Himanshu

Gulati, Himanshu (1988-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 24 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Justiskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Varamedlem
17.10.2017 - 30.09.2020

Fremskrittspartiet

Tredje varamedlem gruppestyret
30.09.2019 - 30.09.2021