Andersen, Karin

Andersen, Karin (1952-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Hedmark 2017-2021
Leder
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
21 år, 317 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Kommunal- og forvaltningskomiteen

Leder
17.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
13.02.2018 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Den interparlamentariske union (IPU)

Personlig varamedlem
09.11.2017 - 30.09.2021

Sosialistisk Venstreparti

Medlem gruppestyret
05.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle