Wold, Morten

Wold, Morten (1967-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Buskerud 2017-2021
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
5 år, 288 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Stortinget

Andre visepresident
07.10.2017 - 30.09.2019

Familie- og kulturkomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Fullmaktskomiteen

Medlem
02.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Fremskrittspartiet

Andre visepresident og medlem gruppestyret
07.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle