Harberg, Svein

Harberg, Svein (1958-)

Parti:
Høyre
Representant for
Aust-Agder 2017-2021
Første nestleder
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
9 år, 295 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Kontroll- og konstitusjonskomiteen

Første nestleder
17.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Varamedlem
17.10.2017 - 30.09.2019

Høyre

Nestleder gruppestyret
14.03.2018 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle