Breivik, Terje

Breivik, Terje (1965-)

Parti:
Venstre
Representant for
Hordaland 2017-2021
Medlem
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
5 år, 291 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Arbeids- og sosialkomiteen

Medlem
30.01.2018 - 30.09.2021

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
18.01.2018 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Venstre

Leder gruppestyret
18.01.2018 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle