Aarbergsbotten, Torhild

Aarbergsbotten, Torhild (1969-)

Parti:
Høyre
Sist innvald som vararepresentant for
Sør-Trøndelag 2013-2017
Ansiennitet:
1 år, 325 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 06.12.1969

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 2 for Sør-Trøndelag, 2009 - 2013, H.
  • Vararepresentant nr 1 for Sør-Trøndelag, 2013 - 2017, H.

Vararepresentasjonar

  • Møtte fast som representant 16.12.2015-30.09.2017 for Linda C. Hofstad Helleland.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2013-2017

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 18.12.2015 - 30.09.2017