Nordlund, Willfred

Nordlund, Willfred (1988-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Nordland 2017-2021
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 36 dagar

Gå til biletgalleri

Andreassen, Kari Anne Bøkestad er vararepresentant for Nordlund, Willfred som er i permisjon.

Biografi

Personalia

  • Fødd 18.04.1988

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Nordland, 2009 - 2013, Sp.
  • Vararepresentant nr 1 for Nordland, 2013 - 2017, Sp.
  • Representant nr 3 for Nordland, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 26.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 05.10.2018 - 30.09.2020

Medlemskap i gruppestyre

  • 2017-2021

    Andre varamedlem gruppestyret, Senterpartiet, 02.10.2017 - 30.09.2021