Sem-Jacobsen, Åslaug

Sem-Jacobsen, Åslaug (1971-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Telemark 2017-2021
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
2 år, 20 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 05.04.1971

Stortingsperiodar

  • Representant nr 5 for Telemark, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2020
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til det parlamentariske partnerskapet Asia-Europa (ASEP), 26.10.2017 - 30.09.2021