Linnestad, Anne Kristine

Linnestad, Anne Kristine (1961-)

Parti:
Høyre
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 344 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 19.12.1961

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 2 for Akershus, 2017 - 2021, H.
  • Representant nr 11 for Akershus, 2021 - 2025, H.

Vararepresentasjonar

  • Møtte fast som representant 01.10.2017-26.11.2017 for Henrik Asheim.
  • Møtte fast som representant 24.01.2020-30.09.2021 for Henrik Asheim.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 26.11.2017
    Medlem, Finanskomiteen, 30.01.2020 - 30.09.2021

    2021-2025

    Medlem, Kommunal- og forvaltningskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025