Bergmål, Astrid

Bergmål, Astrid (1982-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvald som vararepresentant for
Rogaland 2001-2005

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Justis- og beredskapsdepartementet

Statssekretær
14.10.2021 -

Biografi

Personalia

  • Fødd 07.05.1982

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 4 for Rogaland, 2001 - 2005, A.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Justis- og beredskapsdepartementet, 11.11.2011 - 30.06.2012
    Statssekretær, Justis- og beredskapsdepartementet, 14.10.2021 -