Rødby, Else Marie

Rødby, Else Marie (1982-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 66 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 26.05.1982

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 2017 - 2021, Sp.
  • Representant nr 16 for Akershus, 2021 - 2025, Sp.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Justiskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025