Wiborg, Erlend

Wiborg, Erlend (1984-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Østfold 2021-2025
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
8 år, 212 dagar

Gå til biletgalleri

Laabak, Bjørnar er vararepresentant for Wiborg, Erlend som er i permisjon.

Tilhøyrer

Kommunal- og forvaltningskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Varamedlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Fremskrittspartiet

Tredje vara innpisker
01.10.2021 - 30.09.2025

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle