Stordalen, Morten

Stordalen, Morten (1968-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Vestfold 2017-2021
Medlem
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
7 år, 199 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Transport- og kommunikasjonskomiteen

Medlem
11.02.2020 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Fremskrittspartiet

Medlem gruppestyret
03.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle