Stangvik, Grethe

Stangvik, Grethe (1938-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Sist innvald som vararepresentant for
Troms 1973-1977
Ansiennitet:
0 år, 61 dagar

Gå til biletgalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Fødd 27.11.1938

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Troms, 1973 - 1977, SVf. (01.10.1973 - 11.06.1975)
  • Vararepresentant nr 2 for Troms, 1973 - 1977, SVf. (11.06.1975 - 30.09.1977)

Verv

Offentlege verv

  • Varamedlem Styret for Arbeidstilsynet, 1980-1993