Thorsvik, Ingvild Wetrhus

Thorsvik, Ingvild Wetrhus (1991-)

Parti:
Venstre
Representant for
Vest-Agder 2021-2025
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 66 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 19.11.1991

Stortingsperiodar

  • Representant nr 6 for Vest-Agder, 2021 - 2025, V.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Medlem, Fullmaktskomiteen, 01.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Justiskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 28.10.2021 - 30.09.2025