Kaski, Kari Elisabeth

Kaski, Kari Elisabeth (1987-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Oslo 2021-2025
Andre nestleder
Finanskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 27 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Finanskomiteen

Andre nestleder
21.10.2021 - 30.09.2025

Sosialistisk Venstreparti

Medlem gruppestyret
09.10.2021 - 30.09.2025

Sosialistisk Venstreparti

Vara innpisker
01.10.2021 - 30.09.2025

Biografi

Personalia

  • Fødd 12.07.1987

Stortingsperiodar

  • Representant nr 6 for Oslo, 2017 - 2021, SV.
  • Representant nr 3 for Oslo, 2021 - 2025, SV.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Valgkomiteen, 13.02.2018 - 30.09.2021

    2021-2025

    Medlem, Finanskomiteen, 19.10.2021 - 21.10.2021
    Andre nestleder, Finanskomiteen, 21.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til NATOs parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyre

  • 2017-2021

    Nestleder gruppestyret, Sosialistisk Venstreparti, 05.10.2017 - 30.09.2021
    Innpisker, Sosialistisk Venstreparti, 05.10.2017 - 30.09.2021

    2021-2025

    Vara innpisker, Sosialistisk Venstreparti, 01.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem gruppestyret, Sosialistisk Venstreparti, 09.10.2021 - 30.09.2025