Martinussen, Marie Sneve

Martinussen, Marie Sneve (1985-)

Parti:
Rødt
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 112 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Finanskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Varamedlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Rødt

Nestleder gruppestyret
06.10.2021 - 30.09.2025

Biografi

Personalia

  • Fødd 30.12.1985

Stortingsperiodar

  • Representant nr 18 for Akershus, 2021 - 2025, R.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Finanskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i gruppestyre

  • 2021-2025

    Nestleder gruppestyret, Rødt, 06.10.2021 - 30.09.2025