Martinussen, Marie Sneve

Martinussen, Marie Sneve (1985-)

Parti:
Rødt
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 113 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Finanskomiteen

Medlem
19.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Varamedlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Rødt

Nestleder gruppestyret
06.10.2021 - 30.09.2025