Emblemsvåg, Marianne Synnes

Emblemsvåg, Marianne Synnes (1970-)

Parti:
Høyre
Representant for
Møre og Romsdal 2017-2021
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 52 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 05.06.1970

Stortingsperiodar

  • Representant nr 5 for Møre og Romsdal, 2017 - 2021, H.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 12.10.2017 - 08.02.2018
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 08.02.2018 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2020