Borge, Målfrid Jørgine

Borge, Målfrid Jørgine (1941-)

Parti:
Høyre
Sist innvald som vararepresentant for
Buskerud 1981-1985
Ansiennitet:
0 år, 8 dagar

Gå til biletgalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Fødd 21.08.1941

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 1977 - 1981, H.
  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 1981 - 1985, H. (01.10.1981 - 13.01.1982)
  • Vararepresentant nr 4 for Buskerud, 1981 - 1985, H. (13.01.1982 - 30.09.1985)