Lerbrekk, Solfrid

Lerbrekk, Solfrid (1990-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Rogaland 2017-2021
Medlem
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
2 år, 52 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 29.11.1990

Stortingsperiodar

  • Representant nr 14 for Rogaland, 2017 - 2021, SV.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Arbeids- og sosialkomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2020
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 22.10.2019 - 30.09.2021

Verv

Tillitsverv i organisasjonar

  • Varamedlem Brukerrådet for representantordninger frå 2017