Kristensen, Turid

Kristensen, Turid (1966-)

Parti:
Høyre
Representant for
Akershus 2021-2025
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
4 år, 66 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 08.10.1966

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 8 for Akershus, 2013 - 2017, H.
  • Representant nr 14 for Akershus, 2017 - 2021, H.
  • Representant nr 15 for Akershus, 2021 - 2025, H.

Medlemskap i presidentskapet

  • 2021-2025

    Visesekretær, Stortinget, 09.10.2021 - 30.09.2022

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

    2021-2025

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025