Valgkomiteen

Velg å se:

Komiteens medlemmer

Komitémedlemmer
Verv Navn Parti Periode
Leder Thommessen, Olemic H 12.10.2017-30.09.2021
Første nestleder Støre, Jonas Gahr A 12.10.2017-30.09.2021
Andre nestleder Limi, Hans Andreas FrP 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Abrahamsen, Solveig Sundbø H 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Agdestein, Elin Rodum H 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Andersen, Karin SV 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Arnstad, Marit Sp 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Astrup, Nikolai H 07.10.2017-17.01.2018
Medlem Breivik, Terje V 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Bru, Tina H 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Christoffersen, Lise A 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Ebbesen, Margunn H 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Gjelsvik, Sigbjørn Sp 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Grande, Trine Skei V 07.10.2017-17.01.2018
Medlem Grøvan, Hans Fredrik KrF 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Hagebakken, Tore A 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Harberg, Svein H 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Hareide, Knut Arild KrF 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Heggø, Ingrid A 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Helleland, Trond H 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Henriksen, Kari A 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Henriksen, Martin A 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Hjemdal, Silje FrP 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Kjerkol, Ingvild A 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Lauvås, Stein Erik A 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Leirstein, Ulf FrP 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Limi, Hans Andreas FrP 07.10.2017-11.10.2017
Medlem Lysbakken, Audun SV 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Navarsete, Liv Signe Sp 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Njåstad, Helge André FrP 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Rommetveit, Magne A 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Sandberg, Nina A 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Solberg, Torstein Tvedt A 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Stensland, Sveinung H 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Stordalen, Morten FrP 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Støre, Jonas Gahr A 07.10.2017-11.10.2017
Medlem Thommessen, Olemic H 07.10.2017-11.10.2017
Medlem Trøen, Tone Wilhelmsen H 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Vedum, Trygve Slagsvold Sp 07.10.2017-30.09.2021
Medlem Wold, Morten FrP 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Aasen-Svensrud, Maria-Karine A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Asphjell, Jorodd A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Aukrust, Åsmund A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Bjørdal, Fredric Holen A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Bjørnstad, Sivert FrP 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Bollestad, Olaug V. KrF 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Bransdal, Torhild KrF 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Bruun-Gundersen, Åshild FrP 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Elvestuen, Ola V 07.10.2017-17.01.2018
Varamedlem Fagerås, Mona Lill SV 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Foss, Ingunn H 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Frølich, Peter H 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Haltbrekken, Lars SV 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Hoksrud, Bård FrP 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Iversen, Geir Adelsten Sp 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Knutsen, Eigil A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Kristensen, Turid H 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Leirtrø, Kirsti A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Lunde, Heidi Nordby H 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Lyngedal, Åsunn A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Løvaas, Kårstein Eidem H 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Mehl, Emilie Enger Sp 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Melvær, Frida H 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Mossleth, Siv Sp 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Mørland, Tellef Inge A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Nilsen, Tom-Christer H 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Olsen, Ingalill A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Raja, Abid Q. V 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Riise, Kristian Tonning H 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Sandtrøen, Nils Kristen A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Steffensen, Roy FrP 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Strand, Marit Knutsdatter Sp 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Søttar, Hanne Dyveke FrP 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Trellevik, Ove H 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Vågslid, Lene A 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Westgaard-Halle, Lene H 07.10.2017-30.09.2021
Varamedlem Wiborg, Erlend FrP 07.10.2017-30.09.2021