Arbeids- og sosialkomiteen

Komiteens medlemmer

Komitémedlemmer
Verv Navn Parti Periode
Leder Kambe, Arve H 22.10.2013-30.09.2017
Første nestleder Wiborg, Erlend FrP 22.10.2013-30.09.2017
Andre nestleder Andersen, Dag Terje A 22.10.2013-30.09.2017
Medlem Andersen, Dag Terje A 01.10.2013-22.10.2013
Medlem Bergstø, Kirsti SV 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Bjørdal, Fredric Holen A 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Christoffersen, Lise A 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Heggelund, Stefan H 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Johnsen, Tor André FrP 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Kambe, Arve H 01.10.2013-22.10.2013
Medlem Lundteigen, Per Olaf Sp 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Mathisen, Bente Stein H 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Rotevatn, Sveinung V 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Trettebergstuen, Anette A 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Wenstøb, Bengt Morten H 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Wiborg, Erlend FrP 01.10.2013-22.10.2013