Familie- og kulturkomiteen

Komiteens medlemmer

Komitémedlemmer
Verv Navn Parti Periode
Leder Harberg, Svein H 22.10.2013-30.09.2017
Første nestleder Bekkevold, Geir Jørgen KrF 22.10.2013-30.09.2017
Andre nestleder Aasrud, Rigmor A 22.10.2013-17.06.2015
Andre nestleder Trettebergstuen, Anette A 19.06.2015-30.09.2017
Medlem Aasrud, Rigmor A 17.10.2013-22.10.2013
Medlem Anundsen, Anders FrP 05.01.2017-30.09.2017
Medlem Bekkevold, Geir Jørgen KrF 17.10.2013-22.10.2013
Medlem Grande, Arild A 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Harberg, Svein H 17.10.2013-22.10.2013
Medlem Liadal, Hege Haukeland A 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Løvaas, Kårstein Eidem H 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Mandt, Sonja A 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Reiertsen, Laila Marie FrP 02.10.2015-20.12.2016
Medlem Stordalen, Morten FrP 17.10.2013-02.10.2015
Medlem Thomsen, Ib FrP 17.10.2013-30.09.2017
Medlem Trettebergstuen, Anette A 17.06.2015-19.06.2015
Medlem Tønder, Mette H 17.10.2013-30.09.2017