Finans- og tollkomiteen

Komiteens medlemmer

Komitémedlemmer
Verv Navn Parti Periode
Midlertidig formann Haavardstad, Torvald A 26.11.1951-16.01.1952
Formann Bratteli, Trygve A 23.01.1950-19.11.1951
Formann Hognestad, Ivar Kristiansen A 19.01.1953-10.01.1954
Formann Meisdalshagen, Olav A 16.01.1952-19.01.1953
Nestformann Lindebrække, Sjur H 04.10.1952-10.01.1954
Nestformann Stranger, Rolf H 23.01.1950-28.06.1952
Sekretær Hognestad, Ivar Kristiansen A 23.01.1950-19.01.1953
Sekretær Haavardstad, Torvald A 19.01.1953-10.01.1954
Medlem Arntzen, Arthur A 23.01.1950-10.01.1954
Medlem Bøyum, Anders Johanneson V 23.01.1950-10.01.1954
Medlem Carlsen, Reidar A 21.11.1951-10.01.1954
Medlem Haavardstad, Torvald A 16.01.1952-19.01.1953
Medlem Haavardstad, Torvald A 23.01.1950-26.11.1951
Medlem Ingebretsen, Paul V 23.01.1950-10.01.1954
Medlem Ingvaldsen, Bernt H 28.06.1952-10.01.1954
Medlem Jaklin, Ingvald Johannes A 23.01.1950-10.01.1954
Medlem Leirfall, Jon B 23.01.1950-10.01.1954
Medlem Lindebrække, Sjur H 23.01.1950-04.10.1952
Medlem Meisdalshagen, Olav A 21.11.1951-16.01.1952
Medlem Meisdalshagen, Olav A 19.01.1953-10.01.1954
Medlem Pedersen, Sigurd A 23.01.1950-10.01.1954
Medlem Toven, Knut KrF 23.01.1950-10.01.1954
Medlem Ulsnæs, Thorvald A 23.01.1950-19.11.1951
Forsterkningsmedlem Selvik, Torstein A 23.01.1950-10.01.1954
Forsterkningsmedlem Utheim, Trygve V 23.01.1950-15.06.1952