Forsvarskomiteen

Komiteens medlemmer

Komitémedlemmer
Verv Navn Parti Periode
Leder Nybakk, Marit A 22.10.2001-30.09.2005
Første nestleder Wisløff Nilssen, Åse KrF 22.10.2001-30.09.2005
Andre nestleder Hernæs, Bjørn H 22.10.2001-30.09.2005
Medlem Arnstad, Marit Sp 22.04.2003-30.09.2005
Medlem Bjørklund, Kjetil SV 22.10.2001-30.09.2005
Medlem Bredvold, Per Roar FrP 22.10.2001-30.09.2005
Medlem Enoksen, Odd Roger Sp 22.10.2001-22.04.2003
Medlem Halvorsen, Gunnar A 22.10.2001-30.09.2005
Medlem Konradsen, Åge H 22.10.2001-30.09.2005
Medlem Lund, Leif A 22.10.2001-30.05.2004
Medlem Tveiten, Rita A 04.06.2004-30.09.2005
Medlem Width, Per Ove FrP 22.10.2001-30.09.2005