Pedersen, Agnar

Pedersen, Agnar (1945-)

Parti:
Sosialistisk Valgforbund
Sist innvalgt som vararepresentant for
Sør-Trøndelag 1973-1977
Ansiennitet:
0 år, 5 dager

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 16.02.1945

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Sør-Trøndelag, 1973 - 1977, SVf. (01.10.1973 - 14.06.1976)
  • Vararepresentant nr 3 for Sør-Trøndelag, 1973 - 1977, SVf. (14.06.1976 - 30.09.1977)

Verv

Offentlige verv

  • Varamedlem Fylkesnemnd etter loven om folketrygd for Sør-Trøndelag 1981-1991