Milde, Eirik

Milde, Eirik (1958-)

Parti:
Høyre
Representant
for Østfold 2013-2017
Medlem :
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
1 år, 275 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 20.05.1958

Stortingsperioder

  • Representant nr 8 for Østfold, 2013 - 2017, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Energi- og miljøkomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017
    Varamedlem, Valgkomiteen, 08.10.2013 - 30.09.2017