Wiborg, Erlend

Wiborg, Erlend (1984-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Østfold 2017-2021
Leder
Arbeids- og sosialkomiteen
Ansiennitet:
5 år, 360 dager

Gå til bildegalleri

Laabak, Bjørnar er vararepresentant for Wiborg, Erlend som er i permisjon.

Tilhører

Arbeids- og sosialkomiteen

Leder
17.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Medlem
05.10.2018 - 30.09.2019

Fremskrittspartiet

Medlem gruppestyret
01.10.2018 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle