Kreyberg, H. J. A.

Kreyberg, H. J. A. (1924-1983)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Sist innvalgt som vararepresentant for
Sør-Trøndelag 1973-1977
Ansiennitet:
0 år, 33 dager

Gå til bildegalleri

Kreyberg, H. J. A. har avgått ved døden.

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 24.11.1924
  • Død 05.06.1983

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Sør-Trøndelag, 1973 - 1977, SVf. (01.10.1973 - 14.06.1976)
  • Vararepresentant nr 2 for Sør-Trøndelag, 1973 - 1977, SVf. (14.06.1976 - 30.09.1977)