Eikesdal, Inger

Eikesdal, Inger (1951-2005)

Parti:
Venstre
Sist innvalgt som vararepresentant for
Rogaland 1997-2001
Ansiennitet:
0 år, 2 dager

Gå til bildegalleri

Eikesdal, Inger har avgått ved døden.

Biografi

Personalia

  • Født 09.07.1951
  • Død 28.02.2005

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Rogaland, 1997 - 2001, V.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Planleggings- og samordningsdepartementet, sjef for administrasjonssakene/sjef for arbeidsavd. i Kommunal- og arbeidsdepartementet, 22.10.1997 - 31.12.1997
    Politisk rådgiver, Arbeids- og administrasjonsdepartementet, 01.01.1998 - 15.03.1999