Nerheim, Inger Karin

Nerheim, Inger Karin (1954-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Hordaland 1985-1989

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 05.06.1954

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 7 for Hordaland, 1985 - 1989, A.

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Nærings- og energidepartementet, næringssaker, 01.11.1996 - 18.12.1996
    Statssekretær, Nærings- og handelsdepartementet, 01.01.1997 - 17.10.1997