Myrvollen, Ingvar Torsvik

Myrvollen, Ingvar Torsvik (1968-)

Parti:
Høyre
Sist innvalgt som vararepresentant for
Buskerud 2005-2009
Ansiennitet:
0 år, 1 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 24.02.1968

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 1989 - 1993, FrP.
  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 1993 - 1997, FrP. (01.10.1993 - 03.05.1994)
  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 1993 - 1997 (03.05.1994 - 01.01.1995)
  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 1993 - 1997, H. (01.01.1995 - 30.09.1997)
  • Vararepresentant nr 5 for Buskerud, 2001 - 2005, H.
  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 2005 - 2009, H.

Verv

Offentlige verv

  • Medlem Styret for Statens kantiner, 1989-1992