Taug, Ina

Taug, Ina (1959-)

Parti:
Høyre
Sist innvalgt som vararepresentant for
Buskerud 1985-1989
Ansiennitet:
0 år, 22 dager

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 23.11.1959

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Buskerud, 1981 - 1985, H. (01.10.1981 - 13.01.1982)
  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 1981 - 1985, H. (13.01.1982 - 30.09.1985)
  • Vararepresentant nr 2 for Buskerud, 1985 - 1989, H.

Verv

Offentlige verv

  • Varamedlem Sivilforsvarsrådet, 1981-1982, medlem 1983-1986
  • Varamedlem Styret for Statens edruskapsdirektorat, 1987-1988