Skaret, Karine

Skaret, Karine (1991-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Hedmark 2009-2013

Gå til bildegalleri

Tilhører

Samferdselsdepartementet

Politisk rådgiver
20.10.2018 -

Biografi

Personalia

  • Født 28.05.1991

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Hedmark, 2009 - 2013, FrP.

Medlemskap i regjering

  • Politisk rådgiver, Barne- og likestillingsdepartementet, 27.10.2017 - 17.01.2018
    Politisk rådgiver, Helse- og omsorgsdepartementet, 17.01.2018 - 20.10.2018
    Politisk rådgiver, Samferdselsdepartementet, 20.10.2018 -