Arnstad, Marit

Arnstad, Marit (1962-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Nord-Trøndelag 2017-2021
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
13 år, 355 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Utdannings- og forskningskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Senterpartiet

Leder gruppestyret
02.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle