Omland, Odd

Omland, Odd (1956-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant
for Vest-Agder 2013-2017
Medlem:
Næringskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 162 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Valgkomiteen

Varamedlem
08.10.2013 - 30.09.2017

Næringskomiteen

Medlem
17.10.2013 - 30.09.2017

Stortingets delegasjon til Nordisk Råd

Varamedlem
24.10.2013 - 30.09.2015

Biografi

Personalia

  • Født 29.01.1956

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Vest-Agder, 2009 - 2013, A.
  • Representant nr 6 for Vest-Agder, 2013 - 2017, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2013-2017

    Medlem, Næringskomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017
    Varamedlem, Valgkomiteen, 08.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i delegasjoner

  • 2013-2017

    Varamedlem, Stortingets delegasjon for forbindelser med Europaparlamentet, 12.11.2013 - 30.09.2017
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Europarådets parlamentariske forsamling, 12.11.2013 - 25.03.2014
    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk Råd, 24.10.2013 - 30.09.2015