Øen, Olaug

Øen, Olaug (1928-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Buskerud 1981-1985

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 16.04.1928

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 5 for Buskerud, 1981 - 1985, A. (01.10.1981 - 13.01.1982)
  • Vararepresentant nr 4 for Buskerud, 1981 - 1985, A. (13.01.1982 - 30.09.1985)

Verv

Offentlige verv

  • Nestleder Arbeidstilsynets distriktsstyre, 4. distrikt, 1980-1990