Svartveit, Olaug

Svartveit, Olaug (1914-2004)

Parti:
Det Nye Folkepartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Hordaland 1973-1977
Ansiennitet:
0 år, 26 dager

Gå til bildegalleri

Svartveit, Olaug har avgått ved døden.

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 07.10.1914
  • Død 10.07.2004

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 2 for Hordaland, 1965 - 1969, V.
  • Vararepresentant nr 2 for Hordaland, 1969 - 1973, V. (01.10.1969 - 09.12.1972)
  • Vararepresentant nr 2 for Hordaland, 1969 - 1973, DNF. (09.12.1972 - 30.09.1973)
  • Vararepresentant nr 3 for Hordaland, 1973 - 1977, DNF.

Verv

Offentlige verv

  • Medlem Det sakkyndige råd for åndsverker, 1981-1984