Dokken, Ståle

Dokken, Ståle (1959-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Buskerud 1981-1985
Ansiennitet:
0 år, 6 dager

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 29.09.1959

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 1981 - 1985, A. (01.10.1981 - 13.01.1982)
  • Vararepresentant nr 2 for Buskerud, 1981 - 1985, A. (13.01.1982 - 30.09.1985)