Vedum, Trygve Slagsvold

Vedum, Trygve Slagsvold (1978-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Hedmark 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
13 år, 322 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Finanskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Senterpartiet

Medlem gruppestyret
02.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle