Dramdal, Torun

Dramdal, Torun (1960-)

Parti:
Senterpartiet
Sist innvalgt som vararepresentant for
Buskerud 1985-1989

Gå til bildegalleri

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Født 17.03.1960

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 3 for Buskerud, 1985 - 1989, Sp.

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Departementet for utviklingshjelp, 20.10.1989 - 01.01.1990
    Statssekretær, Utenriksdepartementet, bistandssaker, 01.01.1990 - 03.11.1990

Verv

Offentlige verv

  • Medlem Statens barne- og ungdomsråd, 1985-1986
  • Medlem UD's rådgivende utvalg for fordeling av disposisjonsbevilgninger til norske ungdomsorganisasjoners internasjonale arbeid, 1986-1987