Støttemeny
Hovedmeny
Søk
Lokalmeny
Hovedinnhold
Bunntekst
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).
Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.
Skriv ut siden Skriv ut    Meld feil Meld feil      

Eidsheim, Torill ( 1970- )

Høyre
E-post: Torill.Eidsheim@stortinget.no
Representant for Hordaland 2013-2017
Medlem: Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet: 0 år, 207 dager
Finn representantens talerinnlegg

Biografi

Personalia

Født 08.04.1970

Stortingsperioder

Vararepresentant nr 4 for Hordaland, 2009 - 2013, H.
Representant nr 10 for Hordaland, 2013 - 2017, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

2013-2017

Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 17.10.2013 - 30.09.2017
Varamedlem, Valgkomiteen, 08.10.2013 - 30.09.2017

Medlemskap i delegasjoner

2013-2017

Varamedlem, Stortingets delegasjon til Organisasjonen for sikkerhet og samarbeid i Europas (OSSEs) parlamentariske forsamling, 12.11.2013 - 30.09.2017
 

Stortinget
0026 Oslo
Sentralbord 23 31 30 50

Stortingets
informasjonstjeneste
Telefon 23 31 33 33

 

Ansvarlig redaktør: Eli Pauline Fiskvik
Nettredaktør: Lars Henie Barstad
Om stortinget.no  Åpne data på Stortinget