10.00 - 10.20
|
KS Per Kristian Sundnes, direktør for arbeidslivsområdet Siri Klevstrand, rådgiver Tor Allstrin, advokat og leder for KS Advokatene
|
10.20 - 10.40
|
NHO Svein Oppegaard, direktør Lars Jacob Hiim, avdelingsdirektør Knut Thorvaldsen, direktør HMS og drift
|
10.40 - 10.55
|
ABELIA Paul Chaffey, adm. direktør Birgit Abrahamsen, leder arbeidsgiveravd.
|
10.55 - 11.15
|
HOVEDORGANISASJONEN VIRKE Inger Lise Blyverket, leder arbeidslivspolitikk Gry Myklebust, fagsjef arbeidslivspolitikk
|
11.15 - 11.35
|
NORSK INDUSTRI Trygve Østmo, direktør Preben Westh Christensen, advokat Vemund Digernes, fagsjef
|
11.35 - 11.45
|
PAUSE
|
11.45 - 12.05
|
LO Trine Lise Sundnes, 1.sekretær Wenche Irene Thomsen, rådgiver i HMS-politikk Edvard Bakke, juridisk avdeling
|
12.05 - 12.20
|
FELLESFORBUNDET Steinar Krokstad, forbundsledelsen Heine Nilsen, sekretær samfunnspolitisk avdeling
|
12.20 - 12.35
|
HANDEL OG KONTOR I NORGE Peggy Hessen Følsvik, 1.nestleder Sissel Weholdt, faglig sekretær
|
12.35 - 12.50
|
INDUSTRI ENERGI Jon Arne Moe, områdeansvarlig Frode Alfheim, nestleder Ole Kristian Paulsen, områdeansvarlig forhandlinger
|
12.50 - 13.05
|
NTL Vibecke Solhaug, forbundssekretær Dag A. Westhrin, forbundssekretær
|
13.05 - 13.20
|
EL OG IT FORBUNDET Jan Olav Andersen, forhandlingsleder Monica Derbakk, avdelingsleder
|
13.20 - 13.50
|
PAUSE
|
13.50 - 14.05
|
FELLESORGANISASJONEN FO Rigmor Hogstad, forbundsleder Tove Rydning, fagkonsulent Helga Melsom, fagkonsulent
|
14.05 - 14.20
|
NORSK TRANSPORTARBEIDERFORBUND Geir Kvam, forbundssekretær Bjørn Sandnes, kommunikasjonsansvarlig
|
14.20 - 14.35
|
FORBUNDET FOR LEDELSE OG TEKNIKK Vegard Hansen, utreder Ulf Madsen, 1.nestleder
|
14.35 - 14.55
|
UNIO Jon Olav Bjergene, fagsjef/advokat
|
14.55 - 15.15
|
YS Finn Berge Håland, seniorrådgiver Torhild S.Johannessen, seniorrådgiver
|
15.15 - 15.25
|
PAUSE
|
15.25 - 15.45
|
AKADEMIKERNE Knut Aarbakke, leder Monica Christie, advokat Nina Svedrup Svendsen, utredningssjef
|
15.45 - 16.05
|
NORSK SYKEPLEIERFORBUND Eli Gunhild, By, forbundsleder Kirsten Nesgård, seniorrådgiver Nina-Merete Kristiansen, seniorrådgiver Kari Tangen, ass. forhandlingssjef Hans Arne Pettersen, seniorrådgiver
|
16.05 - 16.25
|
NITO Marit Stykket, president Siri Røine, direktør for arbeidsliv og forhandlinger Kirstin Rydne, seniorrådgiver
|
16.25 - 16.40
|
LEDERNE Jan Olav Brekke, forbundsleder Sverre Simen Hov, kommunikasjonsleder
|
16.40 - 16.55
|
DEN NORSKE JORDMORFORENING Marit Heiberg, leder Trude Thommesen, nestleder Bjørn Røtnes, generalsekretær
|
16.55 - 17.05
|
PAUSE
|
17.05 - 17.20
|
NORGES BONDELAG Inger Johanne Sikkeland, rådgiver Brita Skallerud, bonde/2.nestleder
|
17.20 - 17.35
|
JUSS-BUSS Christian Hagen Tønsberg Ina Therese Sørfonden Ole Magnus Drægni Ane Celine Backer Ingrid Mellum Gundersen
|
17.35 - 17.55
|
ARBEIDSGIVERFORENINGEN SPEKTER Anne-Kari Bratten, viseadministrerende direktør
|