10.15 - 10.17
|
FLYKTNINGHJELPEN Seniorrådgiver, Pål Nesse
|
10.17 - 10.19
|
RØDE KORS Generalsekretær, Åsne Havnelid Utenlandssjef, Tørris Jæger Kommunikasjonsdirektør, Øistein Mjærum
|
10.19 - 10.21
|
NORSK FOLKEHJELP Politisk rådgiver, Kari Eliassen Enhetsleder Utland, Kathrine Raadim
|
10.21 - 10.23
|
KIRKENS NØDHJELP Generalsekretær, Anne Marie Helland Avdelingsleder, Wenche Fone
|
10.23 - 10.25
|
UNICEF Generalsekretær, Bernt G. Apeland Kommunikasjonssjef, Merete Agerbak-Jensen
|
10.25 - 10.34
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE
|
|
**********
|
10.34 - 10.36
|
CARE NORGE Generalsekretær, Gry Larsen Politisk leder, Lisa Sivertsen
|
10.36 - 10.38
|
PLAN INTERNATIONAL Senior kommunikasjonsrådgiver, Ellen Anette Høvik Fagrådgiver sivilt samfunn, Marius Rohdin Karlsen
|
10.38 - 10.40
|
REDD BARNA Kommunikasjonssjef, Line Hegna Leder for politikk og samfunn, Gunvor Knag Fylkesnes
|
10.40 - 10.42
|
SOS-BARNEBYER Generalsekretær, Svein Grønnern Politisk rådgiver, Elizabeth Lie
|
10.42 - 10.44
|
FOKUS - FORUM FOR KVINNER OG UTVIKLINGSSPØRSMÅL Daglig leder, Gro Lindstad Rådgiver, Anita Sæbø
|
10.44 - 10.46
|
NORSKE KVINNERS SANITETSFORENING (NKS) Generalsekretær, Grete Herlofson Leder for fagenheten, Britt Inger Skaanes
|
10.46 - 10.57
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE
|
|
**********
|
10.57 - 10.59
|
DIGNI Assisterende generalsekretær, Elizabeth Laura Walmann Kommunikasjonsrådgiver, Kåre Eriksen
|
10.59 - 11.01
|
RORG-SAMARBEIDET Fungerende daglig leder, Arnfinn Nygaard Styreleder, Andrew Kroglund
|
11.01 - 11.03
|
FN-SAMBANDET Generalsekretær, Kari Solholm Assisterende generalsekretær, Rune Arctander Kommunikasjonssjef, Ingunn Eck
|
11.03 - 11.05
|
FNS UTVIKLINGSPROGRAM (UNDP) Deputy Director UNDP Nordic Representation Office, Trygve Ølfarnes Programme Specialist, Eirik Talleraas
|
11.05 - 11.07
|
CARITAS Generalsekretær Caritas Norge, Martha Rubiano Skretteberg
|
11.07 - 11.09
|
UTVIKLINGSFONDET Daglig leder, Kari Helene Partapuoli Informasjonsrådgiver, Siri Kvalø
|
11.09 - 11.20
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE
|
|
**********
|
11.20 - 11.22
|
SPIRE Organisatorisk nestleder, Maria Skaare Organisasjonssekretær, Mathias Malmgren
|
11.22 - 11.24
|
CHANGEMAKER Leder i Changemaker, Hanne Sofie Lindahl Nestleder i Changemaker, Ingrid Holmedahl
|
11.24 - 11.26
|
LANDSRÅDET FOR NORGES BARNE- OG UNGDOMSORGANISASJONER (LNU) Generalsekretær, Martin Ulvestad Østerdal Leder, Stian Seland Internasjonal rådgiver, Benedikte Pryneid
|
11.26 - 11.28
|
STUDENTENES OG AKADEMIKERNES INTERNASJONALE HJELPEFOND (SAIH) Leder, SAIH, Nicklas Poulsen Viki Politisk rådgiver, SAIH, Christian Bull
|
11.28 - 11.30
|
NORGES IDRETTSFORBUND Visepresident i Norges idrettsforbund, Kristin Kloster Aasen Spesialrådgiver, Magnus Sverdrup
|
11.30 - 11.38
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE
|
11.38 - 12.08
|
PAUSE
|
|
**********
|
12.08 - 12.10
|
NORGES FORSKNINGSRÅD Divisjonsdirektør Jesper W. Simonsen Fung. avdelingsdirektør Inger-Ann Ulstein
|
12.10 - 12.12
|
NETTVERK FOR ARBEIDET I NEPAL Generalsekretær Forut, Morten Lønstad Programkoordinator, Anita Grødal
|
12.12 - 12.14
|
DEN NORSKE BURMAKOMITÉ Daglig leder, Audun Aagre Informasjonsansvarlig, Åse Sand
|
12.14 - 12.16
|
LATIN-AMERIKAGRUPPENE I NORGE Styreleder, Marianne Gulli
|
12.16 - 12.18
|
FELLESRÅDET FOR AFRIKA Daglig leder, Johan Nordgaard Hermstad
|
12.18 - 12.26
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE
|
|
**********
|
12.26 - 12.28
|
NORGES REDERIFORBUND Harald Solberg, viseadministrerende direktør John Hammersmark, avdelingsdirektør Håkon Smedsvig, internasjonal rådgiver
|
12.28 - 12.30
|
REDNINGSSELSKAPET Leder samfunnskontakt, Oddbjørn Nesje Internasjonal rådgiver, Vivi Lundgren Schumann
|
12.30 - 12.32
|
ATLAS-ALLIANSEN Styremedlem, Lars Ødegård Daglig Leder, Morten Eriksen Seniorrådgiver, Trine C Riis-Hansen
|
12.32 - 12.34
|
KREFTFORENINGEN Spesialrådgiver, Internasjonalt arbeid, Tryggve Eng Kielland Leder, Politisk sekretariat, Beate Heieren Hundhammer
|
12.34 - 12.36
|
SJØMANNSKIRKEN - NORSK KIRKE I UTLANDET Generalsekretær, Ørnulf Steen Kommunikasjonssjef, Linn Mevold Skogheim
|
12.36 - 12.44
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE
|
|
**********
|
12.44 - 12.46
|
LANDSORGANISASJONEN I NORGE (LO) LO-Sekretær, Reneè Rasmussen Avdelingsleder - Internasjonal avdeling, Vidar Bjørnstad Seksjonsleder, Nina Mjøberg
|
12.46 - 12.48
|
TAX JUSTICE NETWORK NORGE Daglig leder, Sigrid Klæboe Jacobsen
|
12.48 - 12.50
|
NETTVERK FOR RETTFERDIG GJELDSPOLITIKK (SLUG) daglig leder, Maren Hemsett
|
12.50 - 12.52
|
NEI TIL ATOMVÅPEN Daglig leder, Frode Ersfjord
|
12.52 - 12.54
|
ICAN - NORGE Daglig leder, Anne Marte Skaland
|
12.54 - 13.02
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE
|
|
**********
|
13.02 - 13.04
|
WWF - NORGE Generalsekretær, Nina Jensen Leder, land- og havmiljøavdelingen, Heidi Sørensen Utviklingsrådgiver, Eirik Lindebjerg
|
13.04 - 13.06
|
REGNSKOGFONDET Daglig leder, Lars Løvold Avdelingsleder policy, Nils Hermann Ranum Rådgiver policy, Kamilla Berggrav
|
13.06 - 13.08
|
MILJØSTIFTELSEN ZERO Fagansvarlig, Lene Westgaard-Halle Rådgiver, Ingvild Kilen Rørholt
|
13.08 - 13.10
|
NATURVERNFORBUNDET Leder, Lars Haltbrekken Leder internasjonal avdeling, Yngvild Lorentzen
|
13.10 - 13.12
|
FORENINGEN FOR INTERNASJONALE VANNSTUDIER Daglig leder, Jonas Holmqvist
|
13.12 - 13.14
|
AVFALL NORGE Kommunikasjonsdirektør, Per Elvestuen Administrerende direktør, Nancy Strand
|
13.14 - 13.22
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE
|
13.22 - 13.32
|
PAUSE
|
|
**********
|
13.32 - 13.34
|
NÆRINGSLIVETS HOVEDORGANISASJON (NHO) Konst. direktør, Ingebjørg Harto Seniorrådgiver, Anne Louise Aartun Bye Seniorrådgiver, Torkel Thorsen
|
13.34 - 13.36
|
SJØMATALLIANSEN Adm dir, Geir Ove Ystmark Leder, Kjell Ingebrigtsen
|
13.36 - 13.38
|
MARITIMT FORUM Daglig leder, Tord Dale
|
13.38 - 13.44
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE
|
|
**********
|
13.44 - 13.46
|
KUNSTNERNETTVERKET Leder av arbeidsutvalget, Lise Stang Lund Medlem arbeidsutvalget, Sigmund Løvåsen
|
13.46 - 13.48
|
FOLKORG - ORGANISASJON FOR FOLKEMUSIKK OG FOLKEDANS OG NORSK JAZZFORUM Daglig leder FolkOrg, Linda Dyrnes Daglig leder Norsk Jazzforum, Gry Bråtømyr
|
13.48 - 13.50
|
MUSIKERNES FELLESORGANISASJON Nestleder, Anders Hovind Forbundsleder, Hans Ole Rian Kommunikasjonsansvarlig, Erica Berthelsen Nestleder, Christine Thomassen Seniorrådgiver, Odd Langklopp
|
13.50 - 13.52
|
FORUM FOR NORWEGIAN ARTS EXPORT Direktør Music Norway , Kathrine Synnes Finnskog Direktør, Norwegian Craft , Trude Gomnæs Ugelstad Direktør, Stiftelsen Danse-og teatersentrum, Tove Bratten Direktør, Norla, Margit Walsø Avd.direktør, NFI , Stine Helgeland Direktør, OCA, Katya Garcia-Anton
|
13.52 - 14.00
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE
|